W obstawianiu nie możesz obstawiać wszystkich gier z rzędu, nawet jeśli obstawiasz je w określonym sporcie lub konkretnym turnieju. Są gry, które są bardzo wygodne do obstawiania, ale jest też wiele meczów, w których trudniej jest określić wynik i spada szansa na spasowanie zakładu. To nowi gracze popełniają błędy i obstawiają wszystko, przez co tracą bankroll. Dzisiaj zastanowimy się, jakich meczów w jakich dyscyplinach lepiej unikać.

Jak plac zabaw wpływa na grę w hokeja i proces obstawiania?  1 wygrana Wielokrotnie zauważano, że istnieje zauważalna różnica między hokeistami w Europie i Ameryce Północnej. Jedną z głównych różnic jest strona. Ponieważ w NHL gry odbywają się na małych terenach.
Wydaje się, że różnica w szerokości wynosi zaledwie 4 metry, ale wydaje się znacząca. Ponadto nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że KHL przenosi się również do małych witryn. Dzisiaj przyjrzymy się, jak rozmiar strony wpływa na proces obstawiania.

Khabib Nurmagomedov kontra  Tony'ego Fergusona.  Kto wygra? 

Walka pomiędzy Khabibem i Tonym miała się odbyć co najmniej 5 razy. Ale za każdym razem, gdy nie mogli  spotkać się w klatce, kontuzje następują po kolei.
Ale pod koniec 2019 roku nasz Orzeł i Tony ponownie podpisali kontrakt na prowadzenie walki.

Bolshunov został nadepnięty na lizhi 1win 

W szwedzkim Orle nasz Aleksander Bolshunov nie miał szczęścia, nie doszedł do finału. A to za sprawą tego, że Norweg  Simen Kruger wpadł na swoje narty, co wywołało mocny upadek. Po wyścigu Kruger przeprosił za ten czyn, ale nie jest jasne, czy był  szczery .
Bolshunov również wyraził swoją opinię.

CSKA kontra Dynamo!

Dziś, 25 grudnia, stołeczne CSKA i Dynamo spotkają się w ramach regularnych mistrzostw KHL. Jaką pasję obiecują nam te derby? Przeanalizujmy sytuację razem z ekspertami 1 WIN.

Obie drużyny są obecnie faworytami turnieju. 

Zauważ, że 4 mecze z rzędu CSKA wygrało z Dynamem, ale z wyraźnym marginesem: oba spotkania w tym sezonie zakończyły się ich zwycięstwami z podobnymi wynikami 2:1. Śledzimy rozwój wydarzeń.

Larisa Kuklina 1 wygrana 

28-letnia zawodniczka z Rosji Larisa Kuklina zadebiutowała na mundialu w zeszłym sezonie, gdzie razem z drużyną wywalczyła nagrodę. Ale z jej osobistymi wynikami nie wszystko jest tak gładkie.


Znaleźliśmy również takich ekspertów, którzy zarzucali Larisie, że jest zbyt aktywna w utrzymywaniu swoich sieci społecznościowych. Było to szczególnie widoczne na Mistrzostwach Ameryki, gdzie Larisa była chora, ale nadal była aktywna w sieciach społecznościowych, regularnie nagrywając historie i publikując posty. Kuklin został zasypany wieloma wiadomościami w sieciach społecznościowych. . Musimy oddać hołd sportowcowi, w czasach, gdy inni sportowcy po prostu wybuchali tymi samymi wiadomościami, ona po prostu je ignorowała. A jednak najważniejsze... Jak udało jej się osiągnąć taki sukces? Larisa jest wojowniczką i zmierza do jasno określonego celu, bez względu na wszystko. W tym sezonie spisała się znakomicie i dała tak wspaniały wynik.

Alina Zagitova tramwaj 

Wygląda na to, że Alina Zagitova, jeśli nie czarna passa, to na pewno seria problemów. Była mistrzyni zajęła dopiero 6 miejsce w Grand Prix Turynu. Początkowo Zagitova zażądała srebra, ale nie udało jej się skorzystać z bezpłatnego programu. Nieudany upadek z podwójnej osi iw efekcie kontuzja. Teraz wygląda na to, że Aline przegapi pokazowe występy we Włoszech. Skok był bardzo nieudany i dalsze występy są niemożliwe. Alina przeprosiła fanów i podziękowała wszystkim za wsparcie.

Rosyjska reprezentacja w łyżwiarstwie figurowym 1 zwycięzca 

Co dziwne, w tym roku nasz kraj ponownie zostaje wykluczony z zawodów w łyżwiarstwie figurowym. Wynika to z faktu, że Komitet Antydopingowy WADA ponownie zakazał eksponowania symboli Federacji Rosyjskiej. To nie pierwszy raz, kiedy historia się powtarza, w zeszłym roku na Letnich Igrzyskach Olimpijskich nasza flaga była już zakazana, sportowcy rywalizowali pod neutralną białą flagą. Oczywiście nieprzyjemne jest to, że zamiast uczciwej walki widzimy szczere pozywanie naszych sportowców. Przynajmniej faceci na to nie zasługują

Conor spędził w Rosji całe 2 dni. W tym czasie udało mu się odwiedzić Urganta na wystawie, nauczyć go „spaceru po sygnaturach”, z którego Urgant omal nie upadł na plecy. Potem udało mu się zorganizować kilka konferencji prasowych, podczas których omówił kilka ważnych kwestii. Po rozmowie z Dagestańczykami prawie dostałem butelkę na głowę (ciekawie byłoby to zobaczyć). I w końcu zaprosił Khabiba, aby przyszedł na pokaz, aby konkurować, kto będzie wyglądał jak wielki klaun.
Conor na oficjalnej stronie Urgant 1win 

Ankieta

Jak oceniasz 1win?

Inne badania