Kuklina liderem Rosji w biathlonie


Larisa Kuklina 1 wygrana

28-letnia sportsmenka z Rosji Larisa Kuklina zadebiutowała na mundialu w zeszłym sezonie, gdzie wraz ze swoją drużyną była w stanie zająć pierwsze miejsce. Ale z jej osobistymi wynikami nie wszystko jest tak gładkie.

Znaleźliśmy również takich ekspertów, którzy zarzucali Larisie, że jest zbyt aktywna w jej sieciach społecznościowych. Było to szczególnie widoczne na Mistrzostwach Ameryki, gdzie Larisa była chora, ale nadal była aktywna w sieciach społecznościowych, regularnie nagrywając historie i publikując.
Kuklin otrzymał wiele wiadomości w sieciach społecznościowych z roszczeniami i oskarżeniami. Musimy oddać hołd sportowcowi, podczas gdy inni sportowcy po prostu eksplodowali tymi samymi wiadomościami, ona po prostu je ignorowała.
A jednak najważniejsze… Jak mogła osiągnąć taki sukces?
Larisa jest wojowniczką i bez względu na wszystko zmierza do jasno określonego celu. W tym sezonie spisała się znakomicie i dała tak wspaniały wynik.
Na rundzie kwalifikacyjnej w Tiumeniu pokazała się całkiem nieźle. Jak sama powiedziała: „Czuję się świetnie. Musiałem ciężko trenować i opłaciło się: całkiem dobrze poprawiłem jazdę na nartach i jechałem dalej. ” 

Mimo, że w sztafecie była siódma, jest to dla niej bardzo dobry wynik.
Ale w wyścigu indywidualnym wszystko jest znacznie lepsze. Udało jej się zająć piąte miejsce. Gdyby szczęście zwróciło się do niej i nie poszła na dwa dodatkowe kręgi, wtedy Larissa mogłaby wyraźnie odebrać nagrodę.

Trenerzy dokonali wyboru na korzyść  Kukliny.

Na mundialu  Kuklina pobiegnie ostatni etap, choć Ekaterina Yurlova zawsze biegała na czwartym etapie. Miejmy nadzieję, że trenerzy dokonali trafnego wyboru i Larisa nas nie zawiedzie. Została wybrana na podstawie wyników ostatnich wyścigów kwalifikacyjnych, gdzie pokazała doskonałe wyniki, stając się najsilniejszą  biathlonistką w kraju.

„Przy wyborze sportowców wzięliśmy pod uwagę wiele czynników. Ale zgodnie z jednomyślną opinią wszystkich przewyższyła  ją Larisa Kuklina . Ostatnie okrążenie finiszowe przebiegła dobrze, pokazując, że potrafi biegać perfekcyjnie nawet przy zmieniającej się pogodzie. Po prostu doskonale znosi długie dystanse, kiedy inni są już wyczerpani. I ma doskonałą jakość, aby nie wypaść z dużych odległości i spokojnie może stać i strzelać prosto do celu. Wygląda na to, że w końcu osiągnęliśmy idealną równowagę w sztafecie drużynowej . Każdy sportowiec z tej listy ma swój własny smak: Tamara Voronina, Svetlana Mironova, Ekaterina Yurlova-Perkht i Larisa  Kuklina .

Wierzymy, że będą walczyć o medal bez względu na wszystko

Uwagi 1

Vikto
Vikto 11 февраля 2020 13:40
Куклина отличная лыжница. Она надежда России. Вполне возможно, что она сможет выйгпать чемпионат. Мы все болеем за неё и желаем ей удачи