Jak zarejestrować się w serwisie 1win

Bukmacher 1win to stosunkowo młody bukmacher, który swoją działalność rozpoczął w 2016 roku. Do 2018 roku organizacja nosiła inną nazwę, mianowicie FirstBet. Bukmacher jest uważany za popularnego w krajach WNP, co można wyjaśnić wieloma przyczynami. Jednak organizacja szczególnie przyciąga nowych użytkowników hojnym bonusem od pierwszego depozytu. Zasadniczo bukmacher obsługuje rosyjskojęzycznych przebojów, ale platforma jest również dostosowana do innych 9 języków.

Organizacja działa na terytorium Rosji bez odpowiedniej licencji, ponieważ jest legalnie zarejestrowana w Curacao. Główną zaletą bukmachera jest zapewnienie hojnych bonusów dla nowych graczy w porównaniu z podobnymi organizacjami. Na oficjalnej stronie klienci będą mogli zawierać nie tylko oferty sportowe, ale także znaleźć sport wirtualny, kasyno online, loterie, sprawy i pokera. Jako partnerzy BK wybrała duże projekty marque, w tym popularnych blogerów.


Tabela - Rejestracja na platformie BK 1win

Licencja 

wydane w Curacao.

oficjalny adres strony

https://1win-pl.com/

Metody rejestracji 

poprzez adres e-mail, korzystając z różnych portali społecznościowych, szybka metoda rejestracji „w 1 kliknięcie.

Rejestracja przez e-mail

wypełnienie danych osobowych, dołączenie adresu e-mail i numeru telefonu.

Rejestracja za pomocą portali społecznościowych

VKontakte, Odnoklassniki, Google+.

Rejestracja w 1 kliknięcie

szybka rejestracja poprzez wypełnienie krótkiego formularza.

Dlaczego się rejestrować?

aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy, z uwzględnieniem zakładów sportowych.

Otrzymanie bonusu za ukończenie rejestracji

pobierana jest za kilka pierwszych doładowań konta gry w wysokości 100% depozytu. 

Weryfikacja konta 

jest wymagane indywidualnie przez administrację organizacji.


Proces rejestracji na stronie 1win

Proces rejestracji na platformie 1win zwykle przebiega bezproblemowo. W celu zarejestrowania nowego gracza należy podać dane osobowe potwierdzające jego tożsamość za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu. Następnie gracz może korzystać ze swojego konta i zawierać transakcje na dowolne wydarzenie sportowe. Jednak nie wszyscy bukmacherzy mają tak proste warunki rejestracji. Tak więc, na przykład, niektóre organizacje mogą charakteryzować się własnymi osobliwościami i niuansami, jeśli nie są świadome tego, że gracz może napotkać pewne problemy w przyszłości.


 


Np. podczas wypłaty pieniędzy z platformy 1win lepiej wskazywał niedokładne dane, które z jakiegokolwiek powodu ukrył przed organizacją. W rezultacie bukmacher może po prostu zablokować gracza na czas nieokreślony. Aby zapobiec tym błędom, warto zastanowić się, jak poprawnie zarejestrować się u bukmachera 1win. Jakie czynności należy wykonać, funkcje i możliwe sposoby rejestracji u tego bukmachera. Zostanie to omówione bardziej szczegółowo w kolejnych sekcjach.

Dostępne metody rejestracji na platformie 1win

W tej chwili bukmacher 1win może zaoferować użytkownikom następujące metody rejestracji:

 • szybka rejestracja;
 • rejestracja za pomocą portali społecznościowych.

Każda z proponowanych metod charakteryzuje się własnymi cechami i niuansami, a także plusami i minusami. Aby zrozumieć, która metoda jest dla Ciebie odpowiednia, warto przyjrzeć się wszystkim bliżej.


 


Na platformie firmy bukmacherskiej można zarejestrować się przez e-mail. Najpierw musisz przejść do oficjalnej strony internetowej, a następnie kliknąć przycisk „Zarejestruj się” u góry strony. Następnie pojawia się okno, w którym należy wybrać rejestrację „pocztą”. Obecnie ten przycisk znajduje się na drugim miejscu w pobliżu środka strony, więc użytkownicy muszą go kliknąć tylko raz.


Rejestracja przez e-mail uważana jest za standardowy sposób, który wymaga wypełnienia dostarczonej ankiety. W formularzu rejestracyjnym należy podać następujące dane osobowe:

 1. Kraj, w którym mieszka użytkownik.
 2. Wybierz walutę gry.
 3. Podaj numer telefonu.
 4. Powiąż adres e-mail.
 5. Wymyśl silną kombinację haseł.

Po wprowadzeniu powyższych informacji użytkownik zostaje przeniesiony do innego formularza. W którym będzie musiał wyrazić zgodę na regulamin pracy bukmachera 1win i potwierdzić poprawność zestawu wprowadzonych danych. Następnie rejestracja jest uważana za zakończoną. 

Szybki sposób na rejestrację u bukmachera

Aby dokonać szybkiej rejestracji w biurze bukmachera wystarczy wejść na oficjalną stronę i kliknąć odpowiednią sekcję. Zazwyczaj rejestracja 1-click znajduje się w najbardziej widocznym miejscu, więc każdy może ją znaleźć. Ta metoda jest uważana za najprostszą metodę, która wymaga:

 • oficjalna strona bukmachera;
 • kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”;
 • wybór zakładki „Za 1 kliknięciem”;
 • wprowadzanie danych o kraju i walucie;
 • potwierdzenie ich działań.

Jednym z ważnych punktów jest potwierdzenie regulaminu biura bukmacherskiego 1win, z którym każdy gracz może się zapoznać. Również po wprowadzeniu danych rejestracja jest potwierdzana za pomocą dużego przycisku znajdującego się na dole wyskakującego okienka. Następnie proces rejestracji za pomocą 1 kliknięcia uważa się za zakończony. Jak widać, proces jest dość prosty. Następnie początkujący muszą autoryzować swoje konto osobiste i uzupełnić ustawienia profilu, a także uzupełnić konto gry. 

Rejestracja za pomocą portali społecznościowych

Możesz zarejestrować się na platformie BK 1win za pośrednictwem popularnych portali społecznościowych. Aby to zrobić, użytkownicy muszą kliknąć przycisk „Zarejestruj się” po prawej stronie u góry strony. Łatwo to zobaczyć, ponieważ jest podświetlony na zielono. Następnie gracz odwiedza formularz rejestracyjny, w którym decyduje się zarejestrować za pośrednictwem sieci społecznościowych. Przycisk znajduje się obok rejestracji mailowej.


 


Dostępne są 3 usługi dla graczy do rejestracji w 1win, a mianowicie:

 • PEŁNE WYŻYWIENIE;
 • Google+.

Usługi te należą do najpopularniejszych w Federacji Rosyjskiej, a także w krajach WNP. Aby zarejestrować się w ten sposób, musisz wybrać wymaganą sieć społecznościową. Na przykład gracz musi zarejestrować się przez Google, wybiera odpowiednią sekcję i wprowadza dane. Następnie rejestracja jest zakończona. 

Dlaczego muszę się zarejestrować?

Po pierwsze, po zarejestrowaniu, lepsi otrzymują nieograniczony dostęp do zakładów sportowych i wypłaty środków. Ponadto początkujący otrzymują premię 500% za pierwsze 4 depozyty na swoim koncie. Również na platformie 1win możesz znaleźć inne rodzaje bonusów, które są odpowiednie dla nowych graczy. Jeśli jednak użytkownik chce zarabiać na zakładach sportowych, najlepszym rozwiązaniem jest postawienie zakładu w biurze bukmachera. 


Czyli na przykład po założeniu konta użytkownik jest o krok bliżej wygranej. Procedura rejestracji jest prosta, więc można ją wykonać nawet z urządzenia mobilnego. Ale rejestrację można przeprowadzić nie tylko przez przeglądarkę smartfona, ale także za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Po rejestracji gracze mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu, uzupełniać i wypłacać pieniądze z konta, a także przeglądać wydarzenia i śledzić prognozy. 

Otrzymanie bonusu rejestracyjnego

Aby otrzymać bonus powitalny u bukmachera 1win, użytkownik musi się najpierw zarejestrować. Proces odbywa się zarówno za pomocą oficjalnej strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Po rejestracji gracz musi uzupełnić swoje konto w grze. Aby to zrobić, musisz kliknąć ikonę obok profilu i wybrać żądaną metodę wpłaty środków. Bukmacher zapewnia swoim graczom następujące sposoby uzupełnienia konta:

 • karty bankowe Visa i MasterCard;
 • portfele elektroniczne QIWI i YuMoney;
 • operatorzy komórkowi;
 • portfele kryptowalut. 

Przy wpłacaniu środków z konta operatora telefonii komórkowej może zostać naliczona prowizja, dlatego duże wpłaty najlepiej dokonywać innymi metodami. Po wybraniu wymaganej metody będziesz musiał wskazać kwotę, jaką gracz chce wprowadzić do swojego salda. Minimalna kwota doładowania to 1 USD, maksymalna to 1000 USD. Po kliknięciu przycisku „Doładowanie konta” konieczne będzie potwierdzenie płatności za pomocą wiadomości lub aplikacji mobilnej. 

 

Pieniądze są przelewane na konto gracza niemal natychmiast. Jeśli chodzi o bonus z biura bukmacherskiego 1win, to naliczany jest on proporcjonalnie do uzupełnionej kwoty. Na przykład, jeśli obstawiający wpłacił 300 $, otrzymuje na swoje saldo 600 $, które będzie musiał zostać obstawiony w przyszłości zgodnie ze wszystkimi przedstawionymi zasadami urzędu. Jednak z zastrzeżeniem wszystkich zasad, gracz będzie mógł wykorzystać środki bonusowe według własnego uznania. 

Weryfikacja konta w biurze bukmachera

Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji bukmachera 1win, nie musisz przeprowadzać identyfikacji użytkownika. Wystarczy zarejestrować się i zalogować na oficjalnej stronie bukmachera, po czym może obstawiać różne wydarzenia sportowe. Organizacja 1win stara się ułatwiać życie swoim klientom, dlatego w przeciwieństwie do licencjonowanych rosyjskich bukmacherów nie wymusza weryfikacji tożsamości. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej strony może być źle, w innych kwestiach każdy musi sam decydować. 


Jednak w niektórych sytuacjach lepsi z jakiegoś powodu będą musieli zidentyfikować swoje konto. Na przykład zasady bukmachera wskazują, że jeśli użytkownik wypłaci kwotę przekraczającą łączną liczbę wypłat i wynosi 1000 USD, będzie musiał przejść weryfikację. Proces identyfikacji polega na przesłaniu kopii lub cyfrowej fotografii dokumentu tożsamości (paszportu lub prawa jazdy). Potwierdzenie tożsamości będzie wymagane tylko w tym przypadku. Oto, co mówi dział wsparcia na oficjalnej stronie bukmachera 1win, a mianowicie:


„Proces weryfikacji jest konieczny tylko dla tych użytkowników, którzy zostali wybrani przez odpowiedni dział zgodnie z indywidualnym zamówieniem. W innych przypadkach do pełnego korzystania z konta wystarczy rejestracja."

Wniosek

W rezultacie firma bukmacherska 1Win jest dość konkurencyjną organizacją, która mimo młodego wieku może oferować swoim klientom wysokiej jakości usługi i hojne bonusy. Proces rejestracji na platformie odbywa się różnymi metodami, dzięki czemu każdy gracz może wybrać dogodną dla siebie opcję. Identyfikacja użytkownika stosowana jest w skrajnych przypadkach, dzięki czemu po rejestracji każdy gracz może od razu postawić zakład i nie tracić czasu.

Jest to ważne!

Uwagi 12

Иван. Г
Иван. Г 16 ноября 2019 19:20
 1. Очень познавательная статья. Всё понятно, как проходить регистрацию на 1win. Автор в этом похоже что шарит. Ох, щас поставлю ставочку) 
rent0106 Offline 16 ноября 2019 19:22
Цитата: Иван. Г
 1. Очень познавательная статья. Всё понятно, как проходить регистрацию на 1win. Автор в этом похоже что шарит. Ох, щас поставлю ставочку) 
Спасибо за слова. Мы всегда помогаем нашим клиентам)
Настя Иванова
Настя Иванова 27 ноября 2019 19:26
Добрый вечер. Много где искала в интернете, где пройти эту дуратскую регистрацию. Так как на сайте не понятно куда тыкать. Тут все объяснили служба поддержки 1win. Выражаю свою благодарность от меня и моего мужа. Мы щас только сидим дома даже на работу не ходим. Ну вы поняли от куда баблишко;) А так Лучшая статья, что я видела в интернете. Жалко ещё что наш любимый росскамнадзор блокирует зеркала для 1вин. Очень не приятно, когда не могу попасть на сайт. Спасибо! 
Николай. В
Николай. В 29 ноября 2019 09:36
Цитата: Настя Иванова
Добрый вечер. Много где искала в интернете, где пройти эту дуратскую регистрацию. Так как на сайте не понятно куда тыкать. Тут все объяснили служба поддержки 1win. Выражаю свою благодарность от меня и моего мужа. Мы щас только сидим дома даже на работу не ходим. Ну вы поняли от куда баблишко;) А так Лучшая статья, что я видела в интернете. Жалко ещё что наш любимый росскамнадзор блокирует зеркала для 1вин. Очень не приятно, когда не могу попасть на сайт. Спасибо! 
Да, , действительно, авторы реально молодцы. Все по полочкам разложили и пояснили. Респект вам ребята. А кст, когда выйдет статья, как правлино ставить ставку в 1вин?
Jury
Jury 2 декабря 2019 19:13
Цитата: Настя Иванова
Добрый вечер. Много где искала в интернете, где пройти эту дуратскую регистрацию. Так как на сайте не понятно куда тыкать. Тут все объяснили служба поддержки 1win. Выражаю свою благодарность от меня и моего мужа. Мы щас только сидим дома даже на работу не ходим. Ну вы поняли от куда баблишко;) А так Лучшая статья, что я видела в интернете. Жалко ещё что наш любимый росскамнадзор блокирует зеркала для 1вин. Очень не приятно, когда не могу попасть на сайт. Спасибо! 
Да, вы правы. Я тоже нигде ещё не встречал статью с такими понятными выражениями мыслями. Авторы проыесионалы своего дела. Конечно, ещё хотел бы поучить статейку о первой ставке. Мне кажется, очень полезно будет 
Дмитрий Бусарев
Дмитрий Бусарев 6 декабря 2019 09:59
А вот и статья про регистрацию на 1win вышла. Конечно, там понятно как регистрироваться, но есть пользователи для которых это сложно. Лайк за ваши старания. 

Цитата: Иван. Г
 1. Очень познавательная статья. Всё понятно, как проходить регистрацию на 1win. Автор в этом похоже что шарит. Ох, щас поставлю ставочку) 
Тут без споров. Авторы постарались. Респект людям, которые помогают другим людям. Т. Е нам
rent0106 Offline 7 декабря 2019 19:03
Цитата: Дмитрий Бусарев
А вот и статья про регистрацию на 1win вышла. Конечно, там понятно как регистрироваться, но есть пользователи для которых это сложно. Лайк за ваши старания. 

Цитата: Иван. Г
 1. Очень познавательная статья. Всё понятно, как проходить регистрацию на 1win. Автор в этом похоже что шарит. Ох, щас поставлю ставочку) 
Тут без споров. Авторы постарались. Респект людям, которые помогают другим людям. Т. Е нам

Спасибо большое , мы всегда пытаемся угадить нашим клиентам  smile
Владимир. Г
Владимир. Г 18 февраля 2020 20:48
Цитата: Настя Иванова
Добрый вечер. Много где искала в интернете, где пройти эту дуратскую регистрацию. Так как на сайте не понятно куда тыкать. Тут все объяснили служба поддержки 1win. Выражаю свою благодарность от меня и моего мужа. Мы щас только сидим дома даже на работу не ходим. Ну вы поняли от куда баблишко;) А так Лучшая статья, что я видела в интернете. Жалко ещё что наш любимый росскамнадзор блокирует зеркала для 1вин. Очень не приятно, когда не могу попасть на сайт. Спасибо! 
Да, тут реально грамотно написано. Очень полезная информация. А где еще статьи?
rent0106 Offline 18 февраля 2020 20:49
Цитата: Владимир. Г
Цитата: Настя Иванова
Добрый вечер. Много где искала в интернете, где пройти эту дуратскую регистрацию. Так как на сайте не понятно куда тыкать. Тут все объяснили служба поддержки 1win. Выражаю свою благодарность от меня и моего мужа. Мы щас только сидим дома даже на работу не ходим. Ну вы поняли от куда баблишко;) А так Лучшая статья, что я видела в интернете. Жалко ещё что наш любимый росскамнадзор блокирует зеркала для 1вин. Очень не приятно, когда не могу попасть на сайт. Спасибо! 
Да, тут реально грамотно написано. Очень полезная информация. А где еще статьи?
Все на нашем сайте, смотрите внимательно!
Жана.А
Жана.А 18 февраля 2020 20:51
Идите только вперед, у вас все получается!!!
rent0106 Offline 18 февраля 2020 20:51
Цитата: Жана.А
Идите только вперед, у вас все получается!!!

Спасибо большое
rent0106 Offline 12 ноября 2020 17:24
Отличный мануал по регистрации на 1WIN! Хороший официальный сайт