W obstawianiu nie możesz obstawiać wszystkich gier z rzędu, nawet jeśli obstawiasz je w określonym sporcie lub konkretnym turnieju. Są gry, które są bardzo wygodne do obstawiania, ale jest też wiele meczów, w których trudniej jest określić wynik i spada szansa na spasowanie zakładu. To nowi gracze popełniają błędy i obstawiają wszystko, przez co tracą bankroll. Dzisiaj zastanowimy się, jakich meczów w jakich dyscyplinach lepiej unikać.

Granie faworytem w piłce nożnej to jedna z głównych strategii w zakładach na żywo.

Istotą tego zakładu jest to, że zakłady są obstawiane na F (0) faworyta, który stracił pierwszą/wczesną piłkę. W takim przypadku dołoży wszelkich starań, aby się zemścić i odzyskać. W tym okresie notowania takiej stawki dość dobrze rosną z 1,5 do 5,0, co jest bardzo interesujące dla obstawiającego. Na akceptowalność zakładu wpływa kilka czynników, w tym charakterystyka obu drużyn, jak silna jest przewaga jednej nad drugą. Jeśli lider szybko się zemścił, anuluj zakład.


Czego szukać?

  • motywacja. Określ, jak ważny jest ten mecz dla drużyn. Być może przygotowują się do poważniejszej konfrontacji i to spotkanie nie jest dla nich decydujące. Zwróć uwagę na te punkty.

Nie ma tajemnic, są wzorce plus kompetentna i dokładna analiza.

Doświadczenie i codzienna praca przyniosą Ci szczęście.

Zakłady antyskośne 

Co to jest pochylenie i jak go określić? To nie jest trudne. Zwróć uwagę na przebieg meczu. Na przykład w NBA po prostu się skaluje. Wskazuje to, że bukmacherzy, ustalając kursy dla wszystkich meczów, nie doceniają ich na TB, przeceniając TM. Ma to sens dla bukmachera, nie bez powodu: rozumieją, że wielu postawi na TB, a ponieważ ta opcja jest często znośna, nie opłaca się wygrywać. Dlatego zmniejszają szanse na prawdopodobną sumę i ustawiają sumę powyżej średniej. Czasami bukmacher posuwa się za daleko i ten skos w linii jest wyraźnie widoczny, co powinien wykorzystać obstawiający.

Zakłady sportowe są interesujące i opłacalne. Najważniejsze, aby dokonać właściwego wyboru bukmachera!

GŁÓWNE WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

  • Nie stawiaj zakładów w mało znanych nieoficjalnych biurach. U takich bukmacherów - "jednodniowych" istnieje duże ryzyko utraty wszystkich pieniędzy.
  • Nie daj się nabrać na zawyżone wskaźniki i gwarancje-obietnice.
  • Poznaj zasady i terminologię zakładów. To jest klucz do Twojego sukcesu.
  • Śledź wiadomości sportowe. Kto zostanie poinformowany, jest uzbrojony. Otrzymane na czas informacje mogą zmienić prognozy i stać się gwarantem Twoich wygranych. Wyeliminuj fałszywe wiadomości, które prowokują Cię do błędnej prognozy.
  • Określ swój limit bankowy. Obstawiaj kwoty w Twoim zasięgu. Nie graj za wszystko.
  • Posłuchaj opinii eksperta, ale nie ufaj jej ślepo.
  • postaw na to, co Cię interesuje. W tym przypadku oprócz wygranej będziesz czerpać przyjemność z gry.

Zakłady sportowe to sztuka!
Z 1 WYGRANĄ możesz to zrobić!

Ankieta

Jak oceniasz 1win?

Inne badania