Wskazówki dla początkujących

Zakłady sportowe są interesujące i opłacalne. Najważniejsze, aby dokonać właściwego wyboru bukmachera!

GŁÓWNE WSKAZÓWKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH:

 • Nie stawiaj zakładów w mało znanych nieoficjalnych biurach. U takich bukmacherów - "jednodniowych" istnieje duże ryzyko utraty wszystkich pieniędzy.
 • Nie daj się nabrać na zawyżone wskaźniki i gwarancje-obietnice.
 • Poznaj zasady i terminologię zakładów. To jest klucz do Twojego sukcesu.
 • Śledź wiadomości sportowe. Kto zostanie poinformowany, jest uzbrojony. Otrzymane na czas informacje mogą zmienić prognozy i stać się gwarantem Twoich wygranych. Wyeliminuj fałszywe wiadomości, które prowokują Cię do błędnej prognozy.
 • Określ swój limit bankowy. Obstawiaj kwoty w Twoim zasięgu. Nie graj za wszystko.
 • Posłuchaj opinii eksperta, ale nie ufaj jej ślepo.
 • postaw na to, co Cię interesuje. W tym przypadku oprócz wygranej będziesz czerpać przyjemność z gry.

Zakłady sportowe to sztuka!
Z 1win możesz to zrobić!

JAK ZROBIĆ PIERWSZY ZAKŁAD?

zakłady sportowe.


Każdy z nas ma serce sportowca i każdy ma pasję. Ktoś jest po prostu amatorem i biernie śledzi wydarzenia sportowe, ktoś łączy przyjemne z pożytecznym, oglądając mecze, obstawiając i zarabiając na tym.
W rzeczywistości nie jest to takie trudne i bardzo ekscytujące. Każdy klient 1 WIN może stać się szczęśliwym i odnoszącym sukcesy graczem, kibicując swojej ulubionej drużynie. Zarabiaj dodatkowy dochód, wykorzystując swoją wiedzę w dowolnym sporcie.
Jak postawić swój pierwszy zakład u bukmachera 1wygrana 

Gdzie zacząć?

 1. REJESTRACJA .
  To twój pierwszy krok. W artykule szczegółowo opisaliśmy wszystkie istniejące i wygodne metody  .
 2. WPŁATA. 
  Otwórz swoje konto do gry. Aby to zrobić, musisz wpłacić co najmniej 10 rubli na swoje saldo. (jest to minimalny zakład). Możesz uzupełnić swoje saldo za pomocą dowolnego dogodnego dla Ciebie systemu płatności MasterCard, Visa, Qiwi i innych.
 3. ODBIERZ  BONUS  .
  Jeśli jesteś początkującym graczem, nie zapomnij otrzymać osobistego podwójnego bonusu w ramach promocji od bukmachera 1WIN. Szczegółowo opisaliśmy, jak otrzymać bonus w artykule  Bonusy .
 4. POSTAW PIERWSZY ZAKŁAD.
  To nie jest trudne. Określ sport, który Cię interesuje, wybierz nadchodzący mecz i postaw zakład na jedną z opcji wyniku wydarzenia. To będzie twój pierwszy zakład.
 5. Twój pierwszy zakład może być prostym zakładem pojedynczym (na jedno wydarzenie sportowe, zwycięstwo jednej z drużyn lub remis) Możesz spróbować postawić zakład wielokrotny (na kilka wydarzeń sportowych) lub zakład dodatkowy (pierwszy gol, dokładny wynik , usunięcie gracza itp.)
  Rodzaje zakładów są szczegółowo omówione w artykule dotyczącym stawek. Możesz się z nim zapoznać pod  linkiem.
  Spróbuj szczęścia! Nie zapominaj, że analityka sportowa gra w Twoje ręce. Bądź na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami sportowymi, studiuj statystyki rozgrywek, monitoruj informacje ze świata sportu.
  Kto zostanie poinformowany, jest uzbrojony. powodzenia!

WPŁATA I WYPŁATA ZA 1 WIN

Najważniejszym kryterium dla klienta jest wygoda, które firma w 100% spełnia. Strona internetowa firmy dostępna jest na dowolnym oprogramowaniu, a także aplikacja mobilna na systemy Android i iOS. Sprawiamy, że nasza usługa jest łatwo dostępna dla każdego.
UZUPEŁNIENIE - za pomocą ponad 10 systemów płatniczych (karty bankowe - MasterCard, Visa, terminale, pieniądze elektroniczne, operatorzy komórkowi) Kwota doładowania konta gry: min - 50 rubli, maks. -100 000 rubli.

WNIOSEK – wszystkie powyższe metody, z wyjątkiem wypłaty za pośrednictwem operatorów komórkowych. Dodatkowe usługi do wypłaty AdvCash, WebMoney, Payeer  
Wielkość wypłaty wygranych : min - 100 rubli, maks. -75 000 rubli.
Wszystkie transakcje środkami są przeprowadzane bez prowizji. Klienci mogą korzystać zarówno z kart plastikowych, jak i wirtualnych.
Nie zapomnij dokładnie sprawdzić swoich danych podczas weryfikacji. Jeśli jesteś początkującym, zapoznaj się z naszymi artykułami:


Prosta i wygodna funkcjonalność pozwoli Ci dokonać wyboru niemal natychmiast.

1wygrana. JAK JEST PRAWIDŁOWE ROZPOCZĘCIE KWOTY DEPOZYTU.

Umiejętne zarządzanie finansami to sztuka, ale każdy może to zrozumieć, mając podstawową wiedzę i nabywszy proste praktyczne umiejętności. Napisaliśmy już tutaj najlepsze wskazówki dla początkującego

zarządzanie stawkami 

Przeanalizujmy niektóre punkty bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE DEPOZYTAMI (BANKAMI)

 • Nie stawiaj dużych kwot na raz! Rekomendacje od profesjonalistów - obstawiaj nie więcej niż 3-5% kwoty depozytu na wydarzenia, w których jesteś bardziej pewny siebie. Oczywiście przy niewielkim depozycie Twój zysk nie będzie tak duży, jak byś chciał, ale najpierw „weź rękę”. Poczuj strategię obstawiania, podsumuj swoje doświadczenia i porady od lepszych.
 • Jeśli nie jesteś pewien, czy uda Ci się przejść, zmniejsz współczynnik do 2,5%. Przy wyższym procencie zwiększasz ryzyko utraty puli na odległość. Stosując się do tych zaleceń, zwiększasz prawdopodobieństwo wygranej. Oczywiście wielkość zysku zależy od wielkości Twojego banku, ale odpowiednia strategia uchroni Cię przed całkowitą stratą.
 • Postępuj zgodnie z wybraną strategią, nie daj się zwieść emocjom. Zimna krew to Twój atut!

POCZĄTKUJĄCY LEPSZE BŁĘDY

Porozmawiajmy o typowych błędach popełnianych przez dużą liczbę graczy podczas obstawiania wydarzeń sportowych:

 • Zakład all-in. Bardzo rzadko uzasadnione. Aby to zrobić, musisz mieć prawie 100% zaufania do wyniku wydarzenia.
 • Niemożność zatrzymania się na czas. Jeśli jesteś dobrze zorientowany w określonym sporcie, postaw zakład na wydarzenie i wygraj zakład, wypłać swoje pieniądze. Nie poddawaj się dalszemu podekscytowaniu i chęci postawienia jeszcze kilku zakładów. To jeden z najczęstszych błędów.
 • Gra z małymi kursami. Prawie zawsze pozostaniesz z oryginalnymi pieniędzmi. Podstawową zasadą jest używanie średnich k.
 • Ryzyko dużych sum przy niskich wskaźnikach.
 • Brak strategii obstawiania. Postaw na to, co wiesz. Nie stawiaj na emocje.

ZAKŁADY Z WYSOKIMI STAWKAMI

Im wyższy współczynnik, tym większa kwota otrzymanych wygranych - fakt bezsporny. Przy odpowiednim zarządzaniu bankiem i stosowaniu wysokich wskaźników uzyskasz pożądany rezultat.
W tym celu wybierz bukmachera 1WIN , który podaje maksymalne kursy, śledź ich zmiany i śledź notowania.

JAK WYKLUCZYĆ KOMISJĘ PODCZAS WEJŚCIA / WYJŚCIA?

Prowizję za wpłatę / wypłatę środków pobierają bukmacherzy licencjonowani przez Federację Rosyjską, potrącają również podatek w wysokości 13% od wygranych.
Lepsi zmniejszają swoje straty, wybierając sprawdzonych bukmacherów, którzy wykonują swoje operacje bez w/w prowizji. To znaczne oszczędności dla Twojego banku.
1 WIN nie pobiera prowizji za transakcje finansowe. Firma istnieje na rynku bukmacherskim od dawna, a nasza reputacja gwarantuje Ci pewność finansową.
Życzymy osiągnięcia planowanego pozytywnego wyniku.

Uwagi 2

Илья.Р
Илья.Р 2 декабря 2019 19:01
АААА, ну наконецто вышла эта статья. А то я уже заколебался ставить ставки на свою интуицию, которая меня всегда подводит. Щас хотябы получилась какая то картина о этих ставках. Вот мне только не понятно, а в чем плюсы экспресса. В минусах я то разобрался, если одна ставка не заходит, то все другие тоже(бред). Ну хочетя ставить экспрессы , так как там больше куш и лавэ. Обьясните пожалуйста, очень поможете
rent0106 Offline 7 декабря 2019 19:01
Цитата: Илья.Р
АААА, ну наконецто вышла эта статья. А то я уже заколебался ставить ставки на свою интуицию, которая меня всегда подводит. Щас хотябы получилась какая то картина о этих ставках. Вот мне только не понятно, а в чем плюсы экспресса. В минусах я то разобрался, если одна ставка не заходит, то все другие тоже(бред). Ну хочетя ставить экспрессы , так как там больше куш и лавэ. Обьясните пожалуйста, очень поможете
Спасибо за поддержку! Мы стараемся