Rola wiadomości w zakładach bukmacherskich

WIADOMOŚCI SPORTOWE. POMOC LUB ZŁUDZENIE
ROLA WIADOMOŚCI SPORTOWYCH W ZAKŁADACH: 1wygrana 
Wiadomości przyjaciele i wrogowie wiadomości. Jaka jest różnica? Różnica polega na tym, że każda informacja może być zarówno wiarygodna, jak i niewiarygodna lub częściowo prawdziwa. Prawdziwe i aktualne informacje mogą skłonić Cię do podjęcia właściwej decyzji, pomóc w dokonaniu właściwego zakładu i doprowadzić do wielkiego sukcesu.
Ale może być też dokładnie odwrotnie. Sfabrykowane wiadomości, nakręcone w żółtej prasie, po prostu niedokładne informacje, które wprowadzają w błąd, mogą prowadzić do zmiany pierwotnej decyzji. Konsekwencją tego może być poważna strata. Nie każdemu zasobowi informacji można ślepo ufać.
Zrób z tego zasadę:

  • Nie podejmuj pochopnych i pochopnych decyzji.
  • Zawsze dokładnie sprawdzaj informacje otrzymane z innych źródeł.
  • Nie poddawaj się panicznym plotkom lub odwrotnie, entuzjastycznym emocjom, nie popartym wiarygodnymi faktami.
  • Prawidłowo analizuj źródła informacji.

ZWIEDZONE WIADOMOŚCI

  1. Informacje o ustalonych meczach. Tak, niestety istnieją. Ale tylko wąskie grono wybranych osób wie o grach ze stałym wynikiem i nie jest w ich interesie ujawnianie tych informacji nikomu. Więc kiedy ktoś szepcze ci „tajemniczy” drenaż w twoim uchu, nie bierz tego poważnie. Może to spowodować utratę. Istnieje wiele różnych forów, czatów, grup w Internecie, gdzie administruję takimi ekspertami i sprzedaję lub z serca przekazuję tak „cenne” informacje. Swoją pierwszą ofertę handlową składają za darmo, kolejne trzeba kupić. W rzeczywistości ta informacja nie ma żadnej wartości.
  2. Informacje o kontuzjach zawodników. Z jakiegoś powodu to właśnie ta informacja sieje największą panikę wśród graczy, po której następuje zmiana decyzji. Stereotyp się sprawdza. Jeśli nie ma ulubionego gracza, będzie strata. W rzeczywistości sztab dowodzenia jest zbudowany w taki sposób, że każdy gracz ma zapewniony pełny zamiennik. A ci, którzy siedzą na ławkach, często pędzą do boju gorzej niż wybitni faworyci. To jest ich szansa, by się wykazać, zdobyć swój status. Często to właśnie podczas wymiany wystrzeliwane są nowe gwiazdy. To ogromna motywacja dla zmienników. Dlatego zmiana zawodnika w wyniku kontuzji nie powinna cię zbytnio zdezorientować do zmiany decyzji.W takich przypadkach nie radzimy spieszyć się z obstawianiem zakładów na przeciwne drużyny.
  3. Informacja o zmianie sztabu szkoleniowego. Król nie żyje, niech żyje król. W rzeczywistości ważne jest tutaj, aby przeanalizować, który z nich „umarł”, który przyszedł. Być może wyniki zespołu nie satysfakcjonują kierownictwa klubu i zmiana trenera jest uzasadniona. Być może przybył silniejszy i bardziej statusowy trener i będzie to dodatkowy bonus na korzyść twojego wyboru, a nie powód do zmiany poprzedniej decyzji. Po takim castingu należy się spodziewać ciekawych rezultatów. Ale jeśli z jakiegoś powodu z drużyny odejdzie silny trener, to można się nad tym zastanowić…

WIADOMOŚCI, KTÓRE MOGĄ POMÓC WYGRAĆ

Doświadczeni gracze zawsze biorą pod uwagę takie czynniki, jak pogoda, analizując wiadomości.

  1. Prognoza pogody. To jest właśnie czynnik, który może znacząco zmienić wszystkie prognozy. Jeśli w takich sportach jak siatkówka, koszykówka, MMA ten punkt można zignorować, to w piłce nożnej ten aspekt może stać się decydujący. Na przykład w strugach deszczu i śliskich polach umiejętności graczy można zniwelować do minimum. Wiatr w twarz, upał, mgła, śnieg i inne naturalne problemy mogą rozbroić graczy nieprzyzwyczajonych do takich warunków. Warunki pogodowe znane graczom w mglistym Albionie mogą być katastrofalne dla każdego afrykańskiego zespołu. I to wszystko trzeba oczywiście wziąć pod uwagę przy prognozowaniu. Chociaż prognozowanie pogody jest nie mniej trudne niż prognozowanie stawek.
  2. motywacja. Postawy emocjonalne, a także nastroje depresyjne mają ogromny wpływ na wyniki zespołu i to od dawna wiadomo. Dlatego doświadczeni gracze monitorują nie tylko dobrą kondycję fizyczną graczy, ale także ich nastrój emocjonalny. Ważne wydarzenia w ich życiu, takie jak zwycięstwa drużynowe, urodziny klubu, rocznica trenera, narodziny dziecka dla członka drużyny, wszystko to ma pozytywny wpływ na ogólny duch drużyny i zwiększa motywację całego zespołu .

Staraliśmy się wyjaśnić Państwu główne punkty, którymi należy się kierować przy analizie i gromadzeniu informacji. Śledź zakłady i kursy z 1WIN

Uwagi 1

Yara
Yara 19 февраля 2020 20:07
Ну по сути все сказали. Очень вам благодарен. Есть куда нам рости. И вам тоже. Удачи команде 1win