Czy Ovechkin będzie w stanie pobić rekord Gretzky'ego

Rekord gryki Ovechkin

Nasi rosyjscy hokeiści skłaniają nas do myślenia o hokeju amerykańskim.
Jak zawsze nasi hokeiści Ovechkin, Radulov i Svechnikov wyróżnili się dobrą grą w ostatnim meczu NHL i skłonili Amerykanów do myślenia.
„Owieczkin - w tej chwili nie ma sobie równych”. Kapitan i lider drużyny z Waszyngtonu Aleksander Owieczkin, jak zawsze, wyróżnił się w grze. Dał 2 asysty, sam strzelił 1 gola z „biura”. Już od wielu lat „Waszyngton” nie spotkał ani jednego hokeisty, który mógłby się równać z naszym Owieczkinem.
Wielu amerykańskich fanów i trenerów jest nieustannie zdumiony Aleksadru. Sam trener mówi o nim: „Tak, Owieczkin jest jedynym okazem, nie ma sobie równych. Nawet teraz potrafi zaskoczyć wieloma momentami.Jego koledzy siedzący na ławce obserwują jego grę z otwartymi ustami. Nawet nie wiem, co się stanie, gdy opuści nasz klub. Wtedy prawdopodobnie odejdę. Korespondent amerykańskiej gazety NTS powiedział
, że Ovechkin może pobić rekord świata Wayne'a Gretzky'ego pod względem bramek strzelonych w NHL.
Są po temu trzy powody:

  1. W tej chwili Aleksander nie ma żadnych kontuzji. Tak, ma drobne obrażenia, ale to zwykłe drobiazgi. Może się pogorszyć
  2. Prawie nigdy nie opuszcza meczów. tych. w przyszłym sezonie w NHL, mamy nadzieję, że zagra we wszystkich meczach. A we wszystkich meczach wyróżni się wbijanym krążkiem lub asystą.
  3. Do tej pory utrzymuje poprzeczkę jako najlepszy strzelec i strzela wiele bramek, a ponadto będzie zmotywowany przez pozostałe 5 miesięcy.

Ponieważ Alexander jest dumnym graczem, nie da się obrazić i po prostu nie może nie zostać najlepszym snajperem w NHL.
Kapitan "Waszyngtonu" już strzelił swoje 10. i 11. gole do bram kanadyjskiej drużyny, co dało mu 2. miejsce w rankingu najlepszych snajperów sezonu. Na pierwszym miejscu jest czeski snajper David Denson. Po tym meczu rosyjski hokeista zajął 12. miejsce na liście najlepszych snajperów wszech czasów. Na jego koncie jest już 669 bramek. Robitaille Haken, były gracz i legenda Los Angeles, pogratulował Ovechkinowi jego występu. Zauważył również, że Aleksandrowi udało się pobić swój rekord, czego się nie spodziewał.I twierdzi, że Ovechkin jest w tej chwili najlepszym graczem.
-: „Nie widziałem nikogo z tak wielkim potencjałem do gry, to naprawdę wyjątkowy zawodnik. Wszystkim trudno będzie z nim konkurować. „Teraz ma na swoim koncie 669 bramek. Jego kolejny krok to 694, po czym od razu awansuje na 8. miejsce. następnie krok 719 podkładki. Ale na dobre musi pobić rekord Gretzky'ego, który w całej karierze zdobył 894 gole. To naprawdę duże liczby, ale Owieczkin ma czas, aby nadrobić zaległości. Wierzymy w niego!

1WIN: „Piękne gole Svechnikova. Powtarza te cele na każdym treningu. "

Następnie Aleksander otrzymał złotą gwiazdę. Drugie miejsce zajął nasz własny hokeista Svechnikov. To właśnie w play-off zdołał walczyć z naszą gwiazdą Aleksandrem Owieczkinem. To, czego nie podzielili, nie jest jasne. Był to pierwszy gol Svechnikova, który przeszedł do historii NHL. To on jest absolwentem kazańskiego klubu hokejowego „Ak-bars”. Wcześniej nikt nie wspinał się tak wysoko jak on. Facet odniesie sukces, tak trzymaj!

Swieczkin 
„W rzeczywistości mój cel, który pozostał w historii NHL, nie jest absolutnie nieprzypadkiem. Trenowałem każdego dnia i marzyłem, że kiedyś uda mi się go zdobyć. Na lodowisku hokejowym było o wiele łatwiej niż na treningu. w treningu, łatwy w walce.
Trener drużyny „Aragon” nie jest zaskoczony takim golem. Sam powiedział, że Andrey zrobi te same sztuczki na treningu. Miło wiedzieć, że to Twoi zawodnicy osiągają tak pamiętne cele. Jak na tak mały wiek są to po prostu doskonałe wyniki – zauważa jego trener, będę zadowolony, jeśli Andry osiągnie ten sam poziom, co nasza gwiazda Owieczkin Wszyscy w niego wierzymy.

1WIN: „Radułow jest bardzo porywczy. Ale może skierować to we właściwym kierunku”

Radułow 1win 

Teraz czas na pochwałę kolejnego z naszych graczy. To jest Aleksander Radułow. To bardzo porywczy odtwarzacz, ale bardzo bystry, kiedy tego chce. W tym sezonie nie wygląda jak on sam, różni się asystami i sam strzela bramkami. W jednym z ostatnich meczów udało mu się wystawić hat-tricka i tym samym poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Sam Radułow jest bardzo tajemniczą osobą. Czasami potrafi być spokojny, panuje w nim spokój. A są chwile, kiedy nie da się go powstrzymać, po prostu panuje w nim chaos. To czasami bardzo pomaga w grze, ale wciąż są tutaj negatywne aspekty. Kiedy jest zły, wierzy, że sam może pokonać przeciwną drużynę, ale tak nie jest. Hokej to praca zespołowa. powodzenia z 1win !

Tu dobiegamy końca, dzięki za przeczytanie artykułu! Są też inne artykuły


Uwagi 1

rent0106 Offline 19 февраля 2020 20:18
Сможет! Ведь это наш родной Овечкин