Dynamo to prawie samochód. Siatkarzom z Bułgarii nie pomógł nawet kolega bokser, który kibicował im na trybunach.

Dynamo - Siatkarze

Start na moskiewskim  Dynamo” nie był wyznaczony. Jakoś udało im się przegrać kilka meczów z rzędu w Superlidze, po czym dla biało-niebieskich wszystko poszło w górę. Wygrali trzeci mecz z rzędu iz dość dobrą przewagą. To właśnie oznacza zrozumienie i zrozumienie.

Drużyna bułgarska gościła mecz na welodromie Strona
bułgarska gościła naszych siatkarzy na  welodromie , który w żaden sposób nie jest przeznaczony do gry w siatkówkę. Wygląda na to, że pospiesznie założyli tę stronę, po prostu dodając okruchy gumy. Jak wyjaśnia strona bułgarska, w mieście nie było odpowiedniego boiska do siatkówki.Od razu nasuwa się pytanie: czy w Bułgarii w ogóle jest siatkówka?

Ten czynnik mógł odegrać pewną rolę, gdyby przeciwko  Dynamo” grała drużyna silniejsza.
W sumie nasz zaczął grać całkiem nieźle. Pół rundy później nasze dziewczyny prowadziły już z wynikiem 6:2 . Wydaje się, że nie było nadprzyrodzonych momentów, po prostu grały z uwagą i skupieniem. Ale mimo wszystko wszyscy zauważyli, jak dobrze otrzymywali przepustki i stawiali bloki. Wcześniej w przypadku bieli i błękitu tego nie zauważano.

Bułgarzy ujawnili, kim są

Nieźle pokazali się także bułgarscy siatkarze. Mieli po prostu niesamowite karmy, które obciążały naszych sportowców i było to oczywiste.
Co dziwne, bułgarscy siatkarze w drugim meczu zebrali się i potrafili nawet odeprzeć rywali, którzy byli już pewni zwycięstwa i trochę się rozluźnili.
Niestety przegraliśmy w tym meczu. Rywale walczyli o każdy bal, jakby to był ostatni kawałek jedzenia. Dobra robota Bułgarzy! Nie zawiedli 4000 widzów, którzy patrzyli na nich i kibicowali swojej drużynie.

Nasz zespół drastycznie zwiększył liczbę błędów, najgłupszych. Dziewczyny nie potrafiły postawić bloku, znokautować meczu , piłka trafiła w siatkę itp.
Trener Dynama Aleksander  Sukomel , próbując ratować grę poprzez zmiany, postanowił posadzić na ławce Victorię Chaplinę i Jekaterinę Efimovą, ale to nie pomogło. Mimo wszystko ten mecz był przegrany. Niestety!


Będziemy mogli wygrać, ale nie pozwolimy.
Wydaje się, że kolejne wymiany po prostu dały nam nowy zastrzyk energii. Drużyna rozbiła Bułgarię na strzępy, nie pozostawiając im szans na zwycięstwo.
Pod koniec meczu było już jasne, że naszego nie da się zatrzymać. Dzięki za wspaniałe dziewczyny z gry. Gratulujemy zwycięstwa. Powodzenia w 1win !

Uwagi 2

Жека творог
Жека творог 8 декабря 2019 17:37
Ну не знай. Лично я считаю, что они не уважительно встретили наших спортсменов. А если мы бы их так, то все бы СМИ сказали, какие мы плохие и тд. А так молодцы наши, отомстили их. Продолжайте писать статьи. Очень интересно. 
Николай. Т
Николай. Т 11 февраля 2020 13:36
Наши девочки просто лучшие. Отлично отыграли матч. Я даже поставил на них ставку в 1win. Люблю баскетбол