Porażka Zagitowej i kontuzja zawodniczki

Alina zagitova tramwaj
Wygląda na to, że Alina Zagitova ma, jeśli nie czarną smugę, to na pewno szereg problemów.
Były mistrz zajął dopiero 6 miejsce w Grand Prix w Turynie. Początkowo Zagitova twierdziła, że ​​srebro, ale nie zdał darmowego programu. Nieudany upadek z podwójnej  osi iw efekcie kontuzja. Teraz wygląda na to, że Aline przegapi pokazowe występy we Włoszech.
Łyżwiarz powiedział, że bardzo jej przykro, ale będzie musiała to zrobić. Skok był bardzo nieudany i  dalsze występy są niemożliwe. Alina przeprosiła fanów i podziękowała wszystkim za wsparcie.
Kontuzja nie jest krytyczna, to tylko zwichnięcie, ale trener i lekarz zespołu postanowili odmówić występu.aby uniknąć komplikacji.
Należy zauważyć, że program Zagitovej nie zadziałał od początku. Najpierw załamanie jej korony kaskady skoków, potem upadek z  osi . Wygląda na to, że złamało to nieugiętą zawodniczkę, ponieważ ona również nie zaostrzała dalszych skoków.
Alina nigdy nie miała tak złych wyników: najgorsze punkty to 125 w darmowym programie i 205 w sumie obu programów. Widać, że nie miała szans na nagrodę. Zajęła ostatnie miejsce w finale, pozwalając wyprzedzić się nawet Amerykaninowi Brady'emu  Tennellowi , który cudem dotarł do Turynu. Sport jest nieprzewidywalny i okrutny. znana prawda.

Tak ujął to Ilya Averbukh o tym incydencie. Ale wierzymy w Alinę, publiczność i fani bardzo ją kochają i na pewno zobaczymy ją ponownie na podium.
Zagitova nie mogła powstrzymać łez pomimo wsparcia trybun i licznych prezentów. Po ogłoszeniu ocen natychmiast wyszła, odmawiając komentarza. Sztab szkoleniowy również spotkał się z wynikami w stanie depresji.
Najdziwniejsze jest to, że nic nie zapowiadało takiego wyniku. Alina jest w doskonałej kondycji fizycznej, świetnie jeździła w krótkim programie i pewnie pojechała na nagradzane miejsce. Sama stwierdziła, że ​​w końcu zdobyła się na odwagę i miała dość adrenaliny, by doskonale pokazać swój program.
Komentatorzy po incydencie natychmiast przypomnieli sobie słowa Zagitowej wypowiedziane dzień wcześniej. Alina następnie ogłosiła, że ​​zdobyła już wszystkie tytuły sportowe i że nie jest to teraz jej cel. Teraz zagram dla przyjemności  - powiedziała Zagitova, a teraz wielu w tych słowach dostrzegło po tym, co się stało, inne znaczenie.
Obiektywnie rzecz biorąc, Alina jest znacznie gorsza technicznie od swoich koleżanek z kadry narodowej  - Aleksandry Trusovej i Anny Szczerbakowej, które od dłuższego czasu wykonują 4. skoki. Ta sama Alena  Kostornaya i Elizaveta  Tuktamysheva pokazują potrójną oś. Pod tym względem Zagitova od dawna pozostaje w tyle.  Więc może to nie przypadek, ale wzór.
Alina Zagitova będzie mogła kontynuować? 
Alina kategorycznie odmówiła studiowania ultra-si. „Ten sezon zdecydowanie nie jest” – powiedziała w wywiadzie dla Olympic Channel. „Aby nauczyć się quadów, najpierw muszę schudnąć kilka kilogramów”.
Tak, Zagitova jest gorsza pod względem technicznym, ale zajmuje wysokie noty ze względu na czystość wykonania  clement . Może również ubiegać się o nagrodę. Krążyły też plotki o zakończeniu jego kariery. Mówił o tym również  mistrz olimpijski w łyżwiarstwie figurowym Roman Kostomarow . Powiedział , że bez względu na wszystko musi iść do celu. W końcu każdy ma porażki i porażki.

I wspomniał coś jeszcze o czterech kożuchach, których Alina nie może zrobić. Alena Leonova również zostawiła swoje  komentarze„ W tej chwili Alina przechodzi trudną sytuację i wybaczę ci, żebyś jej nie przeszkadzał. Ta decyzja należy do niej, rodziców i trenerów” . „Ma pełne prawo do zakończenia kariery, ponieważ zdobyła wszystkie możliwe nagrody. A jeśli chce zostać, musi jeździć na łyżwach i jeździć na łyżwach ”- dodała Leonova. Alina przeżywa teraz trudny okres w swoim życiu. Po prostu nie nadąża za konkurencją. Dodatkowo jej ciało rośnie i rośnie, nie jest to również nieistotny czynnik.

A jeśli spojrzysz na kontuzję, to nie możesz powiedzieć, czy wystąpi w Czechach, czy nie. Czas pokaże. Powodzenia z 1win !

Uwagi 2

Валерия
Валерия 19 февраля 2020 20:00
Она достойна уважения!! Такие нам нужны
rent0106 Offline 19 февраля 2020 20:05
Цитата: Валерия
Она достойна уважения!! Такие нам нужны
Это точно!!!