Na które mecze lepiej nie obstawiać?

W obstawianiu nie możesz obstawiać wszystkich gier z rzędu, nawet jeśli obstawiasz je w określonym sporcie lub konkretnym turnieju. Są gry, które są bardzo wygodne do obstawiania, ale jest też wiele meczów, w których trudniej jest określić wynik i spada szansa na spasowanie zakładu. To nowi gracze popełniają błędy i obstawiają wszystko, przez co tracą bankroll. Dzisiaj zastanowimy się, jakich meczów w jakich dyscyplinach lepiej unikać.

Mecze piłki nożnej

Powinniśmy od razu zauważyć, że dla dobrego zakładu gracz określa:

 • analizuje taktykę zarówno jednego, jak i drugiego zespołu;
 • określa poziom zawodników obu drużyn;
 • ustala motywację obu stron.

Dopiero po przeanalizowaniu tych trzech czynników gracz wybiera drużynę, która ma większą przewagę. Brak informacji o choćby jednym wskaźniku może znacznie pogorszyć analizę i doprowadzić do błędnego wyniku. Jednak nadal istnieje sytuacja, w której obstawiającemu trudno jest przewidzieć wynik meczu.

Gry poza sezonem

Po zakończeniu jednego sezonu gry przygotowanie do kolejnego rozpoczyna się aktywnym ruchem. Zmienia się zarówno skład drużyn, jak i sztab szkoleniowy. Często prowadzi to do tego, że z poprzedniego zespołu nie pozostało nic poza nazwą. Najważniejsze, że zmienia się poziom i styl gry.


Musisz wykonać następujące czynności:

 • na czym skupia się trener, czy jest to obrona czy atak;
 • jacy zawodnicy byli poszukiwani podczas okienka transferowego, ataku lub obrony;
 • zwracaj uwagę na mecze towarzyskie i jaką strategię ćwiczył zespół.

Jednak tylko ta informacja nadal nie pozwala nam określić stanu, w jakim wyszło polecenie. Konieczna jest obserwacja kilku pierwszych rund, najlepiej od trzech do pięciu, aby w każdej z nich zidentyfikować zarówno mocne, jak i słabe strony, czyli powstrzymać się od obstawiania.Tego samego zachowania należy przestrzegać podczas ferii zimowych. W naszym kraju i na Ukrainie wakacje trwają miesiącami, w Niemczech mogą trwać cztery tygodnie, ale nawet w tym czasie drużyny mają czas na przetasowanie swoich składów i radykalną zmianę formy gry.


Faworyt ma kryzys w grze


Każdy zespół może mieć kryzys, nawet ten najlepszy. Gracze zawodowi zauważają, że jeśli lider ma spadek, to obstawiają przeciwko w następnych grach. Jeśli w takiej grze nastąpi pozytywna zmiana, przestają stawiać zakłady i oczekują pełnego odzyskania sił do gry.


Silny FC, po przejściu kryzysu w grze, może wyjść z niego po czterech lub sześciu meczach, czasem trochę więcej, ale nie zalecamy dalszego obstawiania przeciwko niemu, ponieważ wyjście drużyny z boksu może nastąpić w każdej chwili. Słaby FC wychodzi z takiego dołu w ciągu dziesięciu, a nawet dwunastu meczów. Radzimy poczekać, aż silny FC wyjdzie z kryzysu i postawić zakład.

Obstawianie średnio po małych przerwach

Krótkie przerwy w rozgrywkach piłkarskich kojarzą się z rozgrywkami reprezentacyjnymi i mogą być ich trzy lub cztery w sezonie. Zdarza się też, że podczas takiej przerwy trener przeciętnego człowieka wypracowuje błędy. Ponadto przeciętni zawodnicy prawie nie są zaliczani do drużyn narodowych swoich krajów, co pozwala trenerom w pełni korygować wszystkie błędy.


Podczas dwutygodniowej przerwy drużyna jest w stanie się zregenerować i zrestartować swoje siły, ale nie zawsze, dzieje się też odwrotny obraz. FC może pokazywać doskonałe wyniki przez kilka miesięcy, ale po przerwie w grze mogą przejść na wszystkich frontach i wprowadzić ich w kryzysową dziurę. Wynika to z faktu, że pauza nastąpiła przedwcześnie, w momencie szczytu gry i napięcia, tracąc nastrój.

Zespoły nie mają motywacji

Dzieje się tak, gdy:

 • zdarzają się ekstremalne rozgrywki mistrzostw kraju, w których drużyna nie ma ryzyka przejścia do niższej ligi i szans na awans do Pucharu Europy;
 • są ekstremalne rundy fazy grupowej;
 • w meczach pucharowych nie biorą udziału główne drużyny z najlepszych drużyn, aby zaoszczędzić energię i energię na ważniejsze mecze.

To w takich przypadkach najczęściej nie grają główne zespoły i niezwykle trudno jest przewidzieć wynik spotkania.

Gry tenisowe

W tej dyscyplinie trzeba poczekać na początek, aby zrozumieć, w jakiej formie jest sportowiec. Pamiętaj, że lepiej nie stawiać zakładów, gdy występują kontuzje długoterminowe i krótkoterminowe. Nie ma żadnego sensu, na jaki okres czasu zawodnik został wyeliminowany, ponieważ w każdym razie wpłynie to na jego formę gry. Zawsze oglądaj przynajmniej jeden mecz po kontuzji, nie obstawiając zakładów. Nawiasem mówiąc, wielu graczy popełnia błąd, obstawiając przeciwko sportowcowi, który doznał krótkotrwałej kontuzji. Lepiej nie ryzykować, tylko poczekać chwilę. Należy pamiętać, że ta zasada dotyczy również biathlonu.

Mecze hokejowe

Wszystko jest porównywane do hokeja, a także do piłki nożnej. Ale należy go uzupełnić o następujące. W hokeju są przerwy tygodniowe lub dwutygodniowe, kiedy odbywają się mecze towarzyskie pomiędzy reprezentacjami narodowymi. Zauważamy, że wiele krajów wybiera graczy z dwóch lub trzech drużyn i mocno ich ładuje. Tacy zawodnicy grają najpierw mecze dla swojej drużyny, potem mecze reprezentacji narodowej, a potem znowu mecze dla swojego HC. Oceńcie sami, jak silne jest fizyczne i emocjonalne obciążenie kompozycji w tak krótkim czasie. Wielu graczy uważa, że ​​skoro HC ma wielu powołanych do reprezentacji narodowej, oznacza to, że na pewno przegra i trzeba postawić przeciwko. Nie zalecamy jednak tego robić, lepiej odczekać przynajmniej jeden mecz i obserwować stan hokeistów i całej drużyny.

Mecze koszykówki

Nie zalecamy stawiania zakładów w następujących przypadkach:

 • obie drużyny grają na tym samym poziomie i mocno, to znaczy prawie niemożliwe jest przewidzenie wyniku meczu;
 • pierwszy mecz play-offów.

Pierwszy mecz play-offów tylko pomaga zdać sobie sprawę, na jakim poziomie są drużyny i tylko umieścić je w przyszłości.

Wniosek

Oprócz wszystkich powyższych, musimy pamiętać, że nie trzeba go umieszczać, gdy BC ustawia zbyt dokładne kefy, które dokładnie pokazują wyrównanie. Obstawiaj tylko wtedy, gdy jest szansa na zagranie przeciwko błędowi BC. Nawet jeśli poświęciłeś czas na analizę, ale byłeś przekonany, że BC ustawiony zbyt trafnie kef, nie popełniaj głupoty wyłącznie z powodu zasady. Zapisz swój bank. Powodzenia z 1win !

Uwagi 0