Co powinieneś wiedzieć o zakładach?

Dobre i złe nawyki bukmacherskie

Wszyscy składamy się z różnych nawyków – dobrych i złych. Dobrzy zawsze prowadzą cię do celu, źli spowalniają cię na tej ścieżce. Wszystko to dotyczy również profesjonalnych zakładów. Przeanalizujmy na konkretnych przykładach wpływ obu na stawki obstawiającego.

1 ZWYCIĘSTWO: INTUICJA. STRACH CZY ZAUFANIE?

Wybrałeś zakład i wygrałeś, ale eksperci przewidzieli inny wynik wydarzenia. Komu zaufać? Do kaparów czy do osobistego "chuyke"?

 

Nie ma ostatecznej odpowiedzi na to pytanie. Jest pani Fortune i tylko ona decyduje, kogo uszczęśliwić.


W obstawianiu ważna jest kombinacja wielu czynników - wiedzy, doświadczenia, analizy itp. Trudno przewidzieć, które z nich zadecydują o wyniku. Szczęście nigdy nie jest trwałe i bardzo pochopne jest poleganie tylko na nim. Nie myl intuicji ze szczęściem.


Nawet doświadczony gracz popełnia błędy. A ich parsowanie wymaga starannego zrozumienia i analizy. Nie przypisuj sobie ani innym właściwości magicznych ani nadprzyrodzonych. 90% każdego talentu to praca. A profesjonaliści to utalentowani pracoholicy.

 

Nie „wang”, „Trzecie oko” nie jest otwarte dla wszystkich. Intuicja ma uzasadnienie tylko wtedy, gdy nie ma czasu na refleksję. To siła wyższa, zagrożenie życia, na które wymagana jest natychmiastowa reakcja. We wszystkich innych przypadkach przyjmij kalkulację z zimną krwią. Nie namawiamy do porzucania intuicji, radzimy nie podążać za nią ślepo.


Wyeliminuj „efekt halo”. Wszyscy wiedzą, że brazylijska piłka nożna to trend, ale nie każdy piłkarz to Pele. Ale ślad zwycięstw brazylijskiego zespołu nadal wpływa na ich reputację, którą kieruje niedoświadczony gracz. Dotyczy to absolutnie wszystkich sportów.


Innym nieporozumieniem jest „była gwiazda sportu – gwiazda trenera”. Historia sportu często udowadnia nam coś przeciwnego! Te panujące stereotypy wpływają na wybór. 

 

WNIOSKI:

 • „Uwzględnij głowę”, a nie tylko swoje uczucia.
 • Powinieneś przeczytać sekcję dla początkującego
 • Nie podążaj ślepo za swoją intuicją
 • Analiza, skład to podstawowe zasady przy wyborze zakładu.

1WYGRANA: EKSPERTÓW OD ZAKŁADÓW

Jeśli nadal jesteś niedoświadczonym graczem, zapoznaj się wcześniej ze wszystkimi informacjami w sekcji pomocy dla początkujących. 

1WIN: KTO JEST CAPPER?

Zazwyczaj początkujący obstawiający biorą pod uwagę opinię profesjonalnych cuppers przy wyborze zakładu. Są ekspertami w prognozowaniu walk, podają prognozy na opłacalne zakłady.


Jeśli zastosujesz się do rad najlepszych, szanse na sukces wzrosną. Dotyczy to nie tylko początkujących, ale także doświadczonych graczy. Po prostu dlatego, że jedna osoba nie może uchwycić i przeskanować ogromnego pola informacyjnego. Każda firma musi mieć własnych specjalistów. Chociaż mają też prawo popełnić błąd i żaden z nich nie da Ci 100% gwarancji na wynik wydarzeń. Często potrzebujemy prognoz, aby podjąć ostateczną decyzję.


„Poinformowany jest uzbrojony” – zapamiętaj tę mądrą myśl.

1WIN: JAK ZOSTAĆ PROFESJONALNYM CAPPEREM?

Dzięki temu każdy gracz marzy o sukcesie i zbiciu na tym ogromnej fortuny. Jak w każdej dziedzinie marzenia spełniają się nie dla wszystkich, ale dla utalentowanych i wytrwałych.


Historia pokazuje przykłady wielkich sukcesów. Istnieją ludzie-geniusze, którzy na podstawie prognoz potrafili przełamać system i zbić fortunę.

1WIN: KTO JEST NAJBARDZIEJ ZNANYM CAPPEREM?

„Guru” Patrick Veitch to najbogatszy kaprys na świecie. Geniusz, prawie zawsze dokładnie przepowiada każde wydarzenie. Jego sekrety są tajne, jego zdolności są poza zasięgiem przeciętnego umysłu. Ale guru twierdzi, że można powtórzyć jego milionowy sukces. Pragnienie, wytrwałość i praca, jak poprzednio, to trzy filary sukcesu.

1WIN: CZY KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ CAPPEREM?

Kim oni są? X-men czy zwykli ludzie? Bez wątpienia profesjonaliści to niezwykłe osobowości. Wyróżnia je bystry umysł, fenomenalna pamięć, mega intuicja i oczywiście zamiłowanie do analizy matematycznej. Każdy z nich ma własną strategię i system prognozowania. Oczywiście jest to przede wszystkim obecność talentu, podobnie jak w sporcie. 

 

1WYGRANA: WSKAZÓWKI

 • Naucz się podstaw, bądź cierpliwy i stale się poprawiaj.
 • Kocham to co robisz.
 • Zawsze trzymaj się wybranej strategii.
 • Wyeliminuj emocje. Kalkulacja z zimną krwią i pasja nie pasują do siebie.
 • Głęboka stała analiza jest wiernym towarzyszem

Idź po to! Twoje przewidywania zostaną przeczytane przez początkujących graczy.

1WIN: DLACZEGO POTRZEBUJESZ ANALITYKI SPORTOWEJ?

Prognozy sportowe są trudne. Opłacalne zakłady rodzą się w połączeniu analityki sportowej i logiki. W tej dziedzinie pracuje cała warstwa profesjonalistów.

Są to eksperci - popularni komentatorzy sportowi, handicappers - profesjonalni prognostycy, ich portfel ma dodatnie salda na co najmniej 300 zakładów. 


Przewidywanie wyników w sporcie to ich mocna strona. Dzisiejszy Internet zapewnia wystarczającą ilość zasobów, aby znaleźć informacje. Korzystaj ze sprawdzonych stron i usług, bierz pod uwagę opinie profesjonalistów w świecie bukmacherskim.

 

Rzeczy do rozważenia przy wyborze zakładu:

 • statystyki poprzednich gier.
  • struktura dowodzenia i jej zmiany.
  • Obecność lub brak kontuzji w drużynie i wybranych przez Ciebie zawodnikach
  • Motywowanie graczy
  • Specyfikacje odtwarzacza
  • Inne punkty (siła wyższa, sędziowie, pogoda, zmiana trenera itp.).
  • Wiadomości sportowe (śledź tutaj )

  To połączenie wszystkich tych czynników pomoże określić prawdopodobny wygrany zakład.

Powodzenia z 1win !

Uwagi 2

Виктория
Виктория 27 ноября 2019 20:17
Реально крутая бк. Одна из немногих, которые щас имеются. Но хотелось бы побоше информации
rent0106 Offline 7 декабря 2019 19:10
Цитата: Виктория
Реально крутая бк. Одна из немногих, которые щас имеются. Но хотелось бы побоше информации
Мы стараемся что бы угодить вам. Спасибо большое