Jak strona wpływa na mecz hokejowy i proces obstawiania?

Jak plac zabaw wpływa na grę w hokeja i proces obstawiania?  1 wygrana
Wielokrotnie zauważano, że istnieje zauważalna różnica między hokeistami w Europie i Ameryce Północnej. Jedną z głównych różnic jest strona. Ponieważ w NHL gry odbywają się na małych terenach.
Wydaje się, że różnica w szerokości wynosi zaledwie 4 metry, ale wydaje się znacząca. Ponadto nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że KHL przenosi się również do małych witryn. Dzisiaj przyjrzymy się, jak rozmiar strony wpływa na proces obstawiania.
Rodzaje lodowisk hokejowych
Teraz można wyróżnić następujące rodzaje lodowisk:
Europejskie - to na nim grają prawie wszystkie kluby Kontynentalnej Ligi Hokejowej. Szerokość witryny wynosi trzydzieści metrów.
Fiński - używany podczas Mistrzostw w Finlandii.Szerokość witryny wynosi dwadzieścia osiem metrów.
Kanadyjski - jego szerokość wynosi dwadzieścia sześć metrów, a długość sześćdziesiąt metrów.
Plotka głosi, że w niedalekiej przyszłości na kanadyjskiej stronie odbędą się wszystkie mistrzostwa światowej klasy.
A od przyszłego sezonu wszystkie mecze KHL na małych obiektach nabiorą własnych cech, podobnych do tych z NHL. Już teraz można zauważyć następujące cechy.
Wysoka wydajność
W KHL 6 drużyny grają na małym korcie i to one prezentują wysoką wydajność i są liderami pod względem zdobytych bramek w meczach. Dzieje się tak, ponieważ gdy obszar jest ograniczony, drużyny szybko wchodzą na obszar i przechodzą do rzutów.
Pamiętaj, że w takich meczach możesz spokojnie grać na rozbicie sumy.
W tym sezonie wśród tych sześciu klubów występ nie jest najlepszy tylko dla Amuru i Soczi, ponieważ w składzie nie ma wystarczającej liczby wykonawców.
Liczba strzałów do bramki wzrasta.
Gdy boisko jest duże, drużyny flirtują z krążkami, tworzą różne kombinacje, co nie pozwala na zrobienie małego kanadyjskiego boiska, bo na przeszkodzie może stanąć naraz dwóch hokeistów. Dlatego sportowcy wolą od razu rzucić się do bramki.
Pamiętaj, że jeśli masz zamiar postawić na drużynę, która może wykonać więcej rzutów na bramkę przeciwnika, to koniecznie zapoznaj się ze statystykami wygranych pasów. To wielcy wywrotki pomagają podnieść krążek i wrzucić go do siatki.Zalecamy pozostawienie wyboru tym, którzy mają dobrych środkowych graczy z wydajnością powyżej sześćdziesięciu procent.
Liczba kar rośnie
. Mecze na korcie kanadyjskim są bardziej prymitywne, gdyż rozmiar nie pozwala na schematy gry. Gdy tylko krążek trafi w napastnika, kilku defensywnych graczy natychmiast próbuje go powalić, co często prowadzi do skreśleń z powodu sztuczek z mocą.
To właśnie w meczach na takich stronach uzyskuje się ponad dziesięć minut karnych z powodu częstych kolizji. W końcu bardzo trudno jest dokładnie obronić, ze względu na brak miejsca do gry.
Większość odgrywa ogromną rolę
Na małym korcie można ustawić zawodników tak, aby tym, którzy są w mniejszości, bardzo trudno było powstrzymać obronę.
Nawiasem mówiąc, w zakładach na żywo możesz w większości wybrać porzucony krążek, ponieważ mały obszar zwiększa szansę na bramkę.
Zwróć też uwagę, że kanadyjskie sądy dopuszczają obstawianie rzutów z niebieskiej linii.
Shootouty częściej niż gol w dogrywce
Jeśli w meczu dojdzie do dogrywki, możesz postawić na niską sumę i rzuty karne. Osobliwością jest to, że na dużym korcie bardzo trudno jest grać trzy na trzy. Niewielki obszar ułatwia zadanie obrony.
Krążek jest wrzucany do większości
Na małych kortach łatwiej jest przebić się przez obronę mniejszości, dlatego zakład ten odbywa się często i dokładnie na początku meczu. Bo na samym początku toczy się walka, przez którą trudno po prostu porzucić, ale bardzo łatwo pozostać w mniejszości.
Jeśli lubisz ryzyko, możesz postawić na to, że krążek padnie podczas meczu pięć na czterech, tutaj będą wysokie szanse, ale na kanadyjskim korcie to się rzadko zdarza.
Duża szansa na przewagę liczebną
Małe obszary pozwalają rzucić zarówno mniejszość, jak i większość. Kiedy drużyna posiada krążek na małym obszarze, złe odbicie może mieć znaczenie.W takim przypadku istnieje ryzyko, że zawodnik z mniejszości stanie twarzą w twarz z bramkarzem i strzeli krążek.
Podsumowanie
Z pewnością przejście do małych serwisów radykalnie zmieni styl wielu zespołów, ale skuteczność na pewno wzrośnie. Ogromną rolę odegra znalezienie zespołu w większości i mniejszości. Teraz, zanim postawisz zakład, musisz najpierw sprawdzić, na której stronie toczy się gra, powodzenia z 1win !

Uwagi 0