Strategia polegająca na obstawianiu niższej sumy

1 wygrane zakłady

Obstawianie niższej sumy nie jest tak popularną strategią, ale teoretycznie ma świetne perspektywy. Jego główne zalety to prostota i dostępność. Zakłady są obstawiane na popularnych rynkach i bez zbędnych skomplikowanych obliczeń.


Zasada strategii Od samego początku należy wybrać turniej, w którym flirtują z TM 2.5, a także ważne jest, aby liczba gier nie przekraczała czterdziestu procent.


Następnie w najbliższych meczach szukaj meczów drużyn równych sobie, a także tych, które w wyniku remisu (1-1) lub 1-0.


Ponadto, jeśli napastnicy nie mają szczególnie wysokiego poziomu, bramek będzie niewiele. Oznacza to, że najprawdopodobniej zakład na niższą sumę zostanie przegrany. Należy pamiętać, że konta 0-0 i 2-0 są odpowiednie. Spójrzmy na przykład strefy środkowej drugiej ligi Indii, a mianowicie dla trzystu sześćdziesięciu dwóch gier TM 2.5 przeszedł dwieście trzydzieści -osiem razy.


Tylko jeden FC ma gry z łączną liczbą ponad 2,5, która przekroczyła gry z sumą mniejszą niż 2,5. Ale inne kluby grały łącznie ponad 2,5 pięć lub siedem razy w dwudziestu sześciu rundach. Oczywiście, aby zrozumieć, jak skuteczny jest system, musisz przestudiować statystyki. Przyjrzyjmy się wynikom rundy otwierającej nowy sezon. Z dwunastu gier sześć spełnia warunki.


Następnie dwa mecze zakończyły się wynikiem 2-0, dwa-1-1 i jeden 1-0. Jedna gra zakończyła się wynikiem 2-2 i teraz w sumie niecałe 2,5 nie pasowało. Kefs wynosiły od 1,5 do 1,9 cu.Jak obstawiać?Otwórz linię, wybierz dyscyplinę piłka nożna, następnie wybierz interesujący nas turniej, wynik i określ kwotę zakładu.Wnioski W przypadku niektórych wydarzeń i mistrzostw powyższa strategia jest bardzo efektywne. Radzimy zawsze testować strategie na papierze i dopiero wtedy ryzykować prawdziwymi pieniędzmi. Możesz także przeanalizować archiwa linii BC, aby porównać kefs z wynikami losowań, aby zrozumieć skuteczność strategii.


Dokładnie przeanalizuj swoje strategie, zwracając uwagę na wiele czynników, takich jak: motywacja, forma zespołu, notowania BC, wydajność, warunki pogodowe itp. Powodzenia z 1win !

Uwagi 0