Piłka nożna. Rozpoczęcie Mistrzostw Rosji.

Większość obstawiających gra, wygrywa lub przegrywa po tradycyjnych kursach. Wiele oczekiwań się spełniło, niektórzy się radują, niektórzy są rozczarowani i to normalne. Dziś zapraszamy do rozważenia nietypowych, ale ciekawych zakładów RPL.

Zwolnienie trenera klubu przed końcem roku (K = 1,27) 

Wielu bukmacherów ma taką stawkę. W rzeczywistości ryzyko zwolnienia głównego trenera jest dość wysokie. Średnio prawdopodobieństwo tego zdarzenia szacuje się na około 85%. Bukmacher 1 WIN również przyjmuje podobny zakład do końca nowego roku ze współczynnikiem 2,45, zakład na odwrotny wynik - przy k = 1,45. Jak przewidzieć taki wynik. Oglądamy turnieje, w których za nami 3-4 rundy, a drużyny mają spore problemy. Ani jednego zwycięstwa we wszystkich rundach i to właśnie ten fakt predysponuje do przewidzenia powyższej stawki. 


Kontuzja Dzagoeva uniemożliwi mu grę do końca roku (k = 1,45) 

Ekskluzywna opcja zakładu, ale całkiem prawdopodobna. Dlaczego właśnie Dzagoev?. Ten pomocnik CSKA jest ciągle kontuzjowany, co zauważyło już wielu bukmacherów. Alan praktycznie nie gra w pełni ani jednego sezonu. Kolejnym „traumatycznym” zawodnikiem jest Abel Hernandez z CSKA. Mimo, że w zeszłym sezonie pokazał znakomitą grę, strzelając 8 bramek w 10 rundach, znaczną część swojego czasu spędził na spalonym z powodu kontuzji. Bukmacher stawia na tego gracza, aby pominąć kurs gry - 2,40. 


Przesunięcie walki na kolejny rok (k = 1,60)

Na liście każdego bukmachera znajdują się opcje przełożenia dowolnego spotkania na kolejny rok. Opóźnienia zdarzają się dość często, a przyczyn jest wiele: pogoda, mecze w innych turniejach itp. Kwotowania na taki wynik mieszczą się w granicach 2,30. 


Mecz RPL odbędzie się w Łużniki Arena (2.45) 

Wszyscy wiedzą, że Łużniki to domowa arena naszej reprezentacji, duża i nowoczesna. Wiele spotkań naszych klubów odbywa się na innych arenach, na własnym boisku nie gra stale żadna drużyna. Ale wariant takiej organizacji meczu jest dość wysoki i zazwyczaj obstawia się go z co najmniej dwukrotną podwyżką.


Piłka trafi pod bramkę Dynama w mistrzostwach od Aleksandra Taszajewa (k = 3,30)

Transfer Taszajewa przez długi czas nie pozwalał wszystkim się uspokoić. Jego transfer z Dynama do Spartaka był dość skandaliczny. Bukmacherzy, wykorzystując sytuację, proponują postawić Taszajewowi na bramkę w kierunku ich poprzedniego celu. 


Który z zawodników wznowi karierę przed końcem roku (k = 10,00)

Stawia się na to, że piłkarze, którzy przeszli na emeryturę, tacy jak Ignaszewicz czy bracia Bieriezucki, powrócą do kariery. Nie jest jasne, na czym opiera się ta opinia bukmacherów, ale takie zakłady istnieją. Masz prawo rozważyć te opcje. 


Wszystkie nagrody odbiorą drużyny z Moskwy (33.00) 

Bukmacherzy oferują taki wynik obstawiającym. Zakład, że cały piedestał będzie nasz, w rzeczywistości nie jest taki niewiarygodny. Jak pamiętamy, stało się to niedawno – Lokomotiv, CSKA i Spartak zgarnęli wszystkie nagrody, ale szansa, że ​​to się powtórzy, nie jest duża. 


wnioski

Jak widać, istnieje kilka ekskluzywnych stawek. To, czy warto stawiać takie zakłady, zależy od Ciebie. Mają dość atrakcyjne kursy i w przypadku spasowania zakładu wygrana może być oczywiście bardzo znacząca.

Życzymy powodzenia z 1win i wysokimi kursami.

Uwagi 0