ESL Mistrzostwa CS:GO Katowice 2019

1WYGRANA: ESL CS:GO Championship Katowice 2019

1WIN: Liquid Favourite tego turnieju?

W przypadku Team Liquid, jeśli wygrają, to zwycięstwo będzie 4.. Pamiętaj, że jeśli wygrają ten turniej, otrzymają dodatkowy milion dolarów od Intel Grand Slam. Drużyna Australles potrzebowała 9 meczów, z których wygrała 5, aby otrzymać tę nagrodę. Zauważ, że teraz Likved jest po prostu w doskonałej formie i pójdą po zwycięstwo.
Zwycięstwo w tym turnieju zapewni przydomek nitr0, status najlepszego gracza w 2019 roku, a także jego drużynę. Jeśli pamiętasz, ile razy nitro wyciągał swoją drużynę z sytuacji przegranych, to jest to całkiem rozsądne. Ale konkurenci Liquida też mają sens do walki. Za drugie miejsce otrzymają 100 000 $
Liquid ma innych pretendentów do zwycięstwa.Wydawać by się mogło, że jedna z najsilniejszych drużyn w historii MIBR, Fnatic i NiP. Ale te zespoły nie mają teraz najlepszych czasów. Zwróć uwagę na zespoły ENCE i Vitality. Ostatnio zrobili duży krok naprzód i teraz są zdeterminowani, aby wygrać. Wydawałoby się, że dopiero na ostatnim ESL ledwo doszli do półfinału, ale tutaj mają tak imponujące cele. W tej chwili ENCE pokazuje lepsze wyniki niż w zeszłym roku. Ale to nie wystarczy, bo przegrali z Vitality i Liqued. Nieco lepszą sytuację ma Vitality - w zeszłym roku wygrali Liqued i cs-mast. Czy to możliwe, że powraca ta sama drużyna, która wcześniej nikomu nie pozostawiała szans i wygrała absolutnie wszystkich?Główną gwiazdą jest 18-letni Mathieu ZywOo, zbierając jeden po drugim MVP, taki jak kiedyś Sasha S1mple.

1WYGRANA: NOWY TURNIEJ

FaZe również przeżywa swoje ciężkie czasy. Po niefortunnej porażce w poprzednim turnieju ESL powoli traci zaufanie wśród graczy. I dlatego jest po prostu zobowiązany wziąć ten turniej w swoje ręce.
LUCAS1 jest w tej samej sytuacji Lucas Teles: W przypadku KaBum został wypożyczony z Luminosty i miał szansę na zdobycie przyczółka w składzie. Aby to zrobić, powinni pokonać przynajmniej Fanatic lub Liqued. Ale jak wiemy, te szanse nie są tak duże, bo te zespoły są uważane za jedne z najsilniejszych na świecie. Ale sensacją tego roku było wejście NiP Nicholasa Gonzaleza do Team Ancient. Do tej drużyny trafił tuż przed mistrzostwami.Sam Nicholas ma 17 lat, czysto hiszpańskiego pochodzenia i jest jednym z najmłodszych graczy w ESL.

Uwagi 0