Rodzaje zakładów

Zakład  to kwota pieniędzy, jaką gracz stawia na określone wydarzenie sportowe. Linia - lista zakładów z kursami na określone sporty oferowane przez bukmacherów. Wynik  - wynik wydarzenia sportowego (meczu), który miał miejsce.


 

Rodzaje zakładów

Wszystkie zakłady są podzielone na 3 główne kategorie:

  • Pojedynczy (pojedyncza i podwójna szansa) - najprostszy rodzaj zakładu. Składa się z jednego wydarzenia sportowego;
  • Wielokrotne (ekspresowe i systemowe) - bardziej złożone zakłady złożone. Zawarte są na kilka wydarzeń sportowych; 
  • Dodatkowe (autorskie) - umieszczone na określonych, określonych szczegółach wydarzenia.

Pojedynczy

  1. Odinary to najprostszy rodzaj zakładów. Składa się z jednej imprezy sportowej. Popularny nie tylko wśród początkujących, ale także wśród zawodowych lepszych. Wygrane są obliczane w bardzo prosty sposób, mnożąc stawkę przez kursy. Na przykład, stawiasz 100 $ na mecz Liverpool vs Arsenal z K = 2. Liverpool wygrywa, a Ty wygrywasz (100 $ * 2 = 200 $).
  2. podwójna szansa. - W takim przypadku możesz wybrać 2 z 3 opcji wyniku spotkania. Na przykład  Liverpool wygra lub zremisuje. Aby Arsenal wygrał lub zremisował.

W takim przypadku Twoje szanse są podwojone.

wiele

Express - złożone zakłady. Składa się z kilku wydarzeń sportowych, które odbywają się mniej więcej w tym samym czasie. Na przykład obstawiasz Liverpool vs. Arsenal i Liverpool vs. Zjednoczeni ludzie. W przypadku zwycięstwa obu klubów z Manchesteru Twój zakład zadziała. Ten rodzaj zakładu może obejmować dziesiątki wydarzeń sportowych. Systemy — jest to bardziej złożona kombinacja zakładów wielokrotnych.

Dodatkowy

Umieszczone na określonych, określonych szczegółach wydarzenia. Na przykład zakłady są stawiane na

  • pierwsze minuty meczu;
  • strzelec pierwszego gola;
  • dokładny wynik walki itp.

Staraliśmy się podać podstawowe definicje w świecie zakładów. Teraz możesz wybrać opcje, które Ci odpowiadają i osiągnąć pożądany rezultat.
Powodzenia i wygrywania zakładów z 1win !

Uwagi 1

Жмяк
Жмяк 18 февраля 2020 20:36
норм так пояснили про виды ставок, особенно я не знал про "Одинары". Крутая вещь, кстати на других ресурсах мало чего нашел, а тут прям все есть. Всем рекамендую. Удачи в ставок на спорт с 1win