Conor u Ivana Urganta

Conor spędził w Rosji całe 2 dni. W tym czasie udało mu się odwiedzić Urganta na wystawie, nauczyć go „spaceru po sygnaturach”, z którego Urgant omal nie upadł na plecy. Potem udało mu się zorganizować kilka konferencji prasowych, podczas których omówił kilka ważnych kwestii. Po rozmowie z Dagestańczykami prawie dostałem butelkę na głowę (ciekawie byłoby to zobaczyć). I w końcu zaprosił Khabiba, aby przyszedł na pokaz, aby konkurować, kto będzie wyglądał jak wielki klaun.


Conor na oficjalnej stronie Urgant 1win 

1wygrana: Conor nigdy nie zrezygnuje z walki bez zasad

Conor stwierdził: „Nie jest tajemnicą, że wszyscy Irlandczycy uwielbiają walczyć. Ta tradycja wywodzi się ze starszego pokolenia: od ojca, dziadka, brata. Ojciec zawsze mi powtarzał, że muszę być silna, umieć oprzeć się każdemu, kto mnie zaatakuje. To dzięki niemu mogłem zrobić taką karierę w MMA. Na początku po prostu lubiłem walkę, a potem stała się częścią mojego życia. Chcesz więcej i nie możesz przestać. W tym tkwi siła. Był czas, kiedy musiałem wycofać się ze sportu. Chodziło o politykę, moje złe stosunki z szefami. Lepiej zrobić krok do tyłu, a potem dwa do przodu. "

Stwierdzenia są pompatyczne i głośne.


Conor chce sprowadzić syna do Rosji.


Conor powiedział, że chce przyjechać do Rosji i tu prowadzić bitwy, które będą dla zwykłych Rosjan. Powiedział też, że w tej chwili szuka dla siebie poligonów, bo potrzebuje ich na co dzień, żeby nie stracić formy. „Marzę o sprowadzeniu syna do Moskwy, aby mógł cieszyć się tym pięknym miastem, ale może tak się nie stać, ponieważ tak naprawdę nie lubi Rosji”.

Tak, nie będziemy się bardzo zdenerwować).

 
Są ludzie, którzy wierzą, że sztuki walki to coś niebezpiecznego, zagrażającego życiu. Nic nie może zagrozić Twojemu życiu oprócz Ciebie. Wręcz przeciwnie, sport uczy dyscypliny, wytrwałości i wytrzymałości. Po przegranej bitwie wstajesz i ruszasz dalej, nie marudząc, że ktoś jest od ciebie silniejszy. Osobiście postanowiłem dla siebie, że moje dzieci też będą uprawiać sport, ale nie sporty walki. Nie chciałbym ich losu i moich problemów. Jeśli odnosisz sukcesy w sporcie, odniesiesz sukces w życiu. To sport nauczył mnie nie poddawać się i iść do przodu.

Conor cytuje Bułhakowa i szanuje Rosjan.

Conor na jednej ze swoich konferencji zacytował Bułhakowa „Nawet rękopisy nie mówią”, mówiąc, że wierzy w rosyjską twardość i wytrzymałość. Powiedział, że rosyjska ziemia ma wielu utalentowanych ludzi, powołując się na przykład Owieczkina jako wielkiego sportowca: Lider listów”

Obrażony, ponieważ nie ma akcji UFC

„Szkoda, że ​​UFC nie dało mi ani grosza ze swoich akcji. W końcu kto, tak jak ja, zrobił najwięcej dla UFC. To ja podniosłem UFC, dzięki mnie otrzymują tak dużo pieniędzy, które kosztowały jedną walkę z Khabibem. Sam Mark Wahlberg, który nie stoczył ani jednej walki, ma już pewną liczbę akcji, a ja ich nie mam. To niesprawiedliwe. I chciałbym powalczyć o akcje Markma Wahlberga! - powiedział Conor.


1WYGRANA: STALLONE, SCHWARZENEGGER CZY STATHAM? CONOR SZANUJ WSZYSTKICH

„Wszyscy ci ludzie wiele znaczą, to nie tylko dobrzy aktorzy, ale też wspaniali ludzie. Chciałabym też z każdym z nich wejść na ring i zobaczyć, jacy są dobrzy ze względu na zainteresowanie. Bardzo ich szanuję , a także aktorzy JACKIE CHAN I VAN DAMA. Mam dwóch przyjaciół, to Stallone i Statham. Nawiasem mówiąc, obaj mają mocny cios i silne mięśnie. Zapytaj mnie siedem lat temu, kto jest fajniejszy „Powiedziałbym, że Jackie Chan. Ale teraz wolę Van Damu.

Conor zadzwonił do Khabiba i przegrał pojedynek spojrzeń ze świnką morską.

Urgant powiedział Conorowi w programie, co następuje: „Przyszedłeś na nasz program, ale Khabib nie. Nie chcę wdawać się w twój konflikt, ale czy mógłbyś zaprosić Khabiba do naszej pracowni, może będzie ci posłuszny.


Conor: „Mogę teraz do niego zadzwonić, ale myślę, że będzie się bał tu przyjechać”. Odważne stwierdzenie, zwłaszcza pamiętające o jego porażce. Po wszystkich debatach Conor sparował spojrzenia - z Ivanem Urgantem, ze szczeniakiem, ze świnką morską, ze szklanką, kotkiem i lustrem. Nawiasem mówiąc, wygrał wszystkie walki. Co zaskakujące, nawet nie rzucił nogami. Powodzenia z 1win !

Uwagi 1

Ивен. Г
Ивен. Г 29 ноября 2019 09:54
Ну, конечно, конор дал жару. Ведёт себя как в цирке. А его бой взглядов с черепашкой это смех. И как его ургант попросил позвать хабиба. Не, ну это наглость. Это его делает жалким и некчемным.